Kurzy na klíč

Nabízíme vám možnost realizace vzdělávacích kurzů tzv. na klíč přímo ve vaší organizaci. Co je k tomu potřeba: K realizaci kurzu přímo v organizaci jsou nutné pouze vhodné vzdělávací prostory pro požadovaný počet účastníků kurzu. Technické, popř. další výukové potřeby a pomůcky pro realizaci kurzu zajistí naše agentura. V případě, že vaše organizace nemá k dispozici vhodné prostory pro realizaci kurzu přímo v zařízení, je možné kurz realizovat ve vašem městě (regionu) s tím, že výuka bude probíhat mimo zařízení v pronajatých prostorách. Realizaci kurzů přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, včetně termínu konání (možnost konání i o víkendu) a rozložení výuky během dne.

 

Realizovat „na klíč“ můžeme všechny z nabízených akreditovaných i neakreditovaných vzdělávacích kurzů pro oblast sociálních služeb, veřejnou správu a pěstouny.

 

Pokud budete mít zájem o realizaci kurzu „na klíč“ kontaktujte prosím Mgr. Markétu Píšovou, mob.: 605 877 079, e-mail: cerna@vzdelavani.net

Rychlý kontakt

Mgr. Markéta Píšová
mob.: 605 877 079
e-mail: pisova@vzdelavani.net

Certifikát kvality

Ministerstvo práce a sociálních věcí a Fond dalšího vzdělávání udělily vzdělávací agentuře CERTIFIKÁT za úspěšné absolvování auditu u akreditovaných vzdělávacích programů.

Kurzy „na klíč“

Nabízíme vám možnost realizace vzdělávacích akreditovaných kurzů v rámci dalšího vzdělávání přímo ve vašem zařízení, tzv. „na klíč“. Realizaci kurzů přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, včetně termínu konání (možno konání i o víkendu) a rozložení výuky během dne. více informací zde