O nás

Mgr. Jana Fišerová – Vzdělávací agentura je  akreditovanou vzdělávací institucí Ministerstva práce a sociálních věcí a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

V oblasti vzdělávání pracovníků z pomáhajících profesí působíme již od roku 2006. Největší objem naší činnosti se soustředí na vzdělávání pracovníků sociálních služeb a to v oblasti dalšího profesního vzdělávání a kvalifikačního vzdělávání. Zabýváme se také vzděláváním pracovníků z oblasti veřejné správy a pěstounů.

Během našeho působení na trhu jsme realizovali v oblasti vzdělávání několik významných zakázek a to především v Královéhradeckém, Libereckém kraji a kraji Vysočina (viz reference).

V květnu 2014 nám Ministerstvo práce a sociálních věcí a Fond dalšího vzdělávání udělily CERTIFIKÁT o úspěšném absolvování dobrovolného auditu u akreditovaných vzdělávacích programů.

Nabízíme kurzy jednak tzv. „otevřené“ pro individuální zájemce a zároveň realizujeme kurzy přímo „na klíč“ dle vašich požadavků a možností.

Naše vzdělávací agentura se podílí i na organizaci odborných seminářů, konferencí, kulturně společenských a firemních akcí.

Zároveň nabízíme i doplňkové služby v těchto oblastech: realizace dotazníkových šetření a průzkumů, tvorba a administrace webových stránek včetně programů pro e-learningové vzdělávání a webinářů, fotografické a kameramanské práce, střih a kompletní zpracování videoprogramů.

 

 

 

Rychlý kontakt

Mgr. Markéta Píšová
mob.: 605 877 079
e-mail: pisova@vzdelavani.net

Certifikát kvality

Ministerstvo práce a sociálních věcí a Fond dalšího vzdělávání udělily vzdělávací agentuře CERTIFIKÁT za úspěšné absolvování auditu u akreditovaných vzdělávacích programů.

Kurzy „na klíč“

Nabízíme vám možnost realizace vzdělávacích akreditovaných kurzů v rámci dalšího vzdělávání přímo ve vašem zařízení, tzv. „na klíč“. Realizaci kurzů přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, včetně termínu konání (možno konání i o víkendu) a rozložení výuky během dne. více informací zde