Organizační pokyny

Informace pro účastníky:

Výuka bude probíhat dle stanoveného rozvrhu, který obdržíte společně s podrobnými informacemi nejpozději 7 dnů před zahájením příslušného kurzu na Vámi uvedenou kontaktní e-mailovou adresu.

Vzdělávací agentura Mgr. Jana Fišerová si vyhrazuje právo z vážných organizačních důvodů změnit termín konání kurzu případně jej zcela zrušit bez účtování storno poplatku. O těchto změnách budete včas informováni.

Časové rozvržení výuky je od 8:30 do 15:00 hodin.

 

Přihlašování do kurzů:

Do kurzů je možné se přihlašovat pomocí odkazu v menu PŘIHLÁŠENÍ DO KURZŮ. 

Maximální počet účastníků v kurzu je 15. V případě, že je kurz již obsazen, bude vám nabídnuta možnost registrovat se jako náhradník na vámi zvolený kurz.  V případě uvolnění místa vás budeme kontaktovat.

 

Platební a storno podmínky:

Platbu za kurz proveďte do data splatnosti uvedeného na Zálohové faktuře bankovním převodem na náš účet
35 – 8318650237/0100 (Komerční banka a.s.).  Zálohová faktura Vám bude  zaslána na kontaktní e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.

Doklad o zaplacení Vám bude předán v den ukončení vzdělávacího kurzu.

Odhlášení z kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději do 10 dnů před jeho konáním, v případě pozdějšího odhlášení Vám bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu. V případě, že se bez odhlášení na kurz nedostavíte, kurzovné propadá v celé výši.

Odhlášení z kvalifikačního kurzu bez storno poplatku lze provést nejpozději 21 dnů před jeho konáním, v případě pozdějšího odhlášení Vám bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu. V případě, že se bez odhlášení na kurz nedostavíte, kurzovné propadá v celé výši.

V případě jakékoliv změny včetně odhlašování z kurzů nás prosím kontaktujte prostřednictvím následujících kontaktů:
Mgr. Markéta Píšová, mobil: 605 877 079, e-mail: cerna@vzdelavani.net

Pokud se nemůžete kurzu zúčastnit, bude akceptována účast náhradníka, je však zapotřebí vše řešit s manažerkou pro komunikaci s cílovou skupinou Petrou Chocenskou.

 

V ceně kurzu bude poskytnuto:

  • výuka ve stanoveném rozsahu
  • studijní materiály, popř. další potřeby pro výuku
  • drobné občerstvení (voda, káva, čaj)

Cestovné a další stravování si účastníci, pokud není výslovně uvedeno jinak, hradí sami.

 

Zařazení kurzu do kreditního systému:

V případě zájmu je možné za účast v kurzech udělit kreditní body dle vyhlášky MZČR č.4/2010 Sb.. Kontaktujte nás s dostatečným časovým předstihem (min 2 měsíce před realizací kurzu).

 

Výukové prostory:

Rychlý kontakt

Mgr. Markéta Píšová
mob.: 605 877 079
e-mail: pisova@vzdelavani.net

Certifikát kvality

Ministerstvo práce a sociálních věcí a Fond dalšího vzdělávání udělily vzdělávací agentuře CERTIFIKÁT za úspěšné absolvování auditu u akreditovaných vzdělávacích programů.

Kurzy „na klíč“

Nabízíme vám možnost realizace vzdělávacích akreditovaných kurzů v rámci dalšího vzdělávání přímo ve vašem zařízení, tzv. „na klíč“. Realizaci kurzů přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, včetně termínu konání (možno konání i o víkendu) a rozložení výuky během dne. více informací zde