Kurzy „na klíč“

Nabízíme vám možnost realizace vzdělávacích kurzů tzv. na klíč přímo ve vaší organizaci. K realizaci kurzu přímo v organizaci jsou nutné pouze vhodné vzdělávací prostory pro požadovaný počet účastníků kurzu. Technické, popř. další výukové potřeby a pomůcky pro realizaci kurzu zajistí naše agentura. V případě, že vaše organizace nemá k dispozici vhodné prostory pro realizaci kurzu přímo v zařízení, je možné kurz realizovat ve vašem městě (regionu) s tím, že výuka bude probíhat mimo zařízení v pronajatých prostorách. Realizaci kurzů přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům, včetně termínu konání (možno konání i o víkendu) a rozložení výuky během dne.

Pokud počet vašich zaměstnanců nedostačuje k naplnění celého kurzu na klíč, zkuste se spojit se zařízeními ve vašem okolí a uspořádat společný kurz na klíč.

 

Realizovat „na klíč“ můžeme všechny nabízené akreditované i neakreditované vzdělávací kurzy pro oblast sociálních služeb, veřejnou správu a pěstouny.

Pokud budete mít zájem o realizaci kurzu „na klíč“ můžete kontaktovat pracovníka agentury: Mgr. Markétu Píšovou tel. 605 877 079, e-mail: cerna@vzdelavani.net. Rádi vám pomůžeme a poradíme.

 

Nabídku akreditovaných kurzů pro oblast sociálních služeb naleznete ZDE.