Pobytové kurzy

Nabízíme vám možnost realizace pobytových kurzů, které jsou příležitostí spojit povinné vzdělávání zaměstnanců sociálních služeb a odpočinek.

Školení jsou vhodná pro malé i velké kolektivy, které chtějí rozšířit své znalosti, zlepšit vztahy mezi pracovníky, zcelit kolektiv, odpočinout si, nabrat nové síly, či jen zvednout náladu. Všechny zmíněné body jsou potřebné pro zlepšení a zkvalitnění práce a péče o klienty ve všech zařízeních.

V nabídce máme dvoudenní (1 noc) až čtyřdenní pobyty (2-3 noci) v rámci, nichž lze realizovat jeden až více kurzů (8-24 hodin). Témata školení jsou volitelná a vybírat můžete ze všech níže nabízených akreditovaných vzdělávacích programů.  Pokud byste v nabídce nenašli kurz, který vás zajímá, sestavíme vás kurz přímo na míru. Novým tématům se nebráníme.

Kromě výuky je běžně součástí pobytového kurzu také

  • ubytování,
  • strava (snídaně, oběd, večeře),
  • bohatý program pro volný čas.

Z doplňkových služeb vám můžeme nabídnout např. wellness služby, teambuildingové aktivity, pohybové a kreativní aktivizace (cvičení jogy, arteretapie, muzikoterapie,…), psychotapeutická sezení a další.

V případě zájmu kontaktujte prosím koordinátorku Petru Fišerovou, telefonicky 731 556 986 nebo e-mailem petra.fiserova@vzdelavani.net.


Nabídka akreditovaných vzdělávacích kurzů

Akreditované kurzy MPSV: 8 hodin

Vzdělávací kurzy podporující rozvoj měkkých dovedností

Vzdělávací kurzy zaměřené na oblast obecných dovedností

Vzdělávací kurzy zvyšující odborné znalosti a dovednosti