Pobytové kurzy

Nabízíme vám možnost realizace pobytových kurzů, které jsou příležitostí spojit povinné vzdělávání zaměstnanců sociálních služeb a odpočinek.

Školení jsou vhodná pro malé i velké kolektivy, kteří chtějí rožšířit své znalosti, zlepšit vztahy mezi pracovníky, zcelit  kolektiv, odpočinout si, nabrat nové síly či jen zvednout náladu. Všechny zmínené body jsou potřebné pro zlepšení a zkvalitnění práce a péče o klienty ve svých zařízeních.

V nabídce máme dvoudenní (1 noc) až čtyřdenní pobyty (2-3 noce), v  rámci níchž lze realizovat jeden až více kurzů. Témata školení jsou volitelná a vybírat můžete ze všech níže nabízených akreditovaných vzdělávacích kurzů.  Pokud byste v nabídce nenašli kurz, který vás zajímá, sestavíme vás kurz přímo na míru. Novým tématům se nebráníme.

Kromě výuky je běžně součástí pobytového kurzu také

  • ubytování,
  • strava (snídaně, oběd, večeře),
  • bohatý program pro volný čas.

Z doplňkových služeb vám můžeme nabídnout např.  wellness služby, teambuildingové aktivity,  pohybové a kreativní aktivizace (cvičení jogy, arteretapie, muzikoterapie,…),  psychotapeutická sezení a další.

V případě zájmu kontaktujte prosím koordinátorku Petru Fišerovou, telefonicky 731 556 986 nebo e-mailem petra.fiserova@vzdelavani.net.


Nabídka akreditovaných vzdělávacích kurzů

Akreditované kurzy MPSV: 8 hodin

Vzdělávací kurzy podporující rozvoj měkkých dovedností

Vzdělávací kurzy zaměřené na oblast obecných dovedností

Vzdělávací kurzy zvyšující odborné znalosti a dovednosti


Akreditované kurzy MPSV:  16 hodin

Vzdělávací kurzy zaměřené na oblast obecných dovedností

Vzdělávací kurzy zvyšující odborné znalosti a dovednosti